ukПн - Пт 09:00 - 17:30 (044) 452-84-36 kctkm@meta.ua
м. Київ, пр. Перемоги, 119 03115, Україна
ukПн - Пт 09:00 - 17:30 (044) 452-84-36 kctkm@meta.ua
м. Київ, пр. Перемоги, 119 03115, Україна

Про Наш Центр

Історія нашого центру

Київський центр трансплантації кісткового мозку

Київський центр трансплантації кісткового мозку працює з 2000 року. За цей час виконано понад 1 100 трансплантацій. За кожною виконаною трансплантацією стоять людські долі, а також знання, досвід та ентузіазм десятків співробітників.

В.о. директора

Євгенія ГРИГОР'ЄВА

Історія КНП «Київський центр трансплантації кісткового мозку»

В зв’язку з ростом онкогематологічної патології в м. Києві і загалом в Україні, та нагальною потребою організації сучасних, в тому числі і трансплантації кісткового мозку, методів лікування хворих на лейкемії, лімфоми, мієлодиспластичні синдроми, імунодефіцитні стани та солідні пухлини.

З метою вирішення цієї проблеми 15 квітня 1998 р. було укладено договір про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією та академією медичних наук України, а 01.02.2000 р. за Розпорядженням голови Київської міської державної адміністрації № 1960 від 09.12.1999 р. було створено Київський центр трансплантації кісткового мозку (КЦТКМ), який підпорядковано Головному управлінню охорони здоров’я м. Києва. Відкриття центру відбулося в квітні 2000 р.

Засновником та власником Підприємства є територіальна громада міста Києва, від імені якої виступає Київська міська рада.

Підприємство пройшло реорганізацію відповідно  до рішення Київської міської ради від 24.10.2019 № 6/7579 «Про реорганізацію закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва» шляхом перетворення Київського центру трансплантації кісткового мозку в комунальне некомерційне підприємство «Київський центр трансплантації кісткового мозку»  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Підприємство є правонаступником усього майна, усіх прав та обов’язків Київського центру трансплантації кісткового мозку.

КНП «Київський центр трансплантації кісткового мозку»  у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), наказами Департаменту охорони здоров’я, іншими нормативними актами та цим Статутом.

Підприємство провадить некомерційну господарську діяльність, спрямовану на досягнення, збереження і зміцнення здоров’я населення та інших соціальних результатів без мети одержання прибутку.

Медичні підрозділи (функціональна структура) КНП «Київського центру трансплантації кісткового мозку»:

  1. Відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної терапії для дорослих та дітей – 12 асептичних блоків.
  2. Онкогематологічне відділення підготовки до трансплантації кісткового мозку – 20 ліжок.
  3. Відділення заготівлі та кріоконсервування кісткового мозку і компонентів крові.
  4. Клініко-діагностична лабораторія.
  5. Лабораторія тканинного типування.

Метою діяльності КНП «Київського центру трансплантації кісткового мозку» є надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та медичних послуг в амбулаторних та стаціонарних умовах пацієнтам.

Предметом діяльності Підприємства є: медична практика.

Також наший заклад КНП «Київський центр трансплантації кісткового мозку»  відповідно до Постанови Кабінет міністрів України  від 5 вересня 2018 р. № 707 увійшов в перелік установ щодо  реалізацію пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, (далі – пілотний проект). Під час реалізації пілотного проекту надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів громадянам України відповідно до визначеного Кабінетом Міністрів України переліку послуг з надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів здійснюється учасниками пілотного проекту безоплатно на підставі договорів.

Как добраться

Отправить e-mail

kctkm@meta.ua

Позвонить

(044) 452-84-36